obrazki do kolorowania na komputerze

Darmowa telewizja | Darmowe strony internetowe, portale,serwisy,próbki

Temat: Kontrola XP w wydaniu 2.1

Ukazała się nowa wersja programu XPControler, który umożliwia użytkownikowi łatwe zarządzanie systemem Windows. W najnowszym wydaniu wprowadzono m.in. poprawki w kodzie źródłowym i zmieniono interfejs aplikacji.  

Kontrola XP to narzędzie do zmieniania rozmaitych ustawień w systemie Windows XP - np. informacji systemowych zawartych w rejestrze (np. zmiana belki tytułowej lub strony startowej w Internet Explorerze), porządkowania Windows, m.in. usuwania zawartości kosza, katalogu Cookies. Można również zmienić ustawienia myszki, automatycznie wyłączać komputer o określonej porze, ustawić rozdzielczość pulpitu, generować punkt przywracania systemu - w sumie sporo drobnych, użytecznych funkcji, do których dociera się zwykle bardziej skomplikowanymi drogami.  

W nowej wersji znajdziemy:  

- zmiany w kodzie źródłowym programu;  
- posortowano opcje;  
- nowe menu;  
- obrazki w menu;  
- inne zmiany w wyglądzie;  
- kolorowanie składni HTML;  
- punkt przywracania systemu w czasie pierwszego uruchomienia programu.  

Więcej informacji dostępnych jest na stronie autora.[/quote]Przyd asię

Źródło: forum.pcmaniak.pl/index.php?showtopic=23850Temat: Jakie programy edukacyjne i gry dla czterolatka?
Moje pierwsze ABC kupiłam chyba w ubiegłym roku. Olga miała wtedy trzy latka i trochę. Kosztowało około 30 zł. Z tym, że to nie jest gra. Są tam krótkie, zabawne filmy, zdjęcia, obrazki, kolorowanki - wszystko tematycznie związane z daną literką. Na ekranie literki (małe i wielkie), które wymawia lektor, komputer pokazuje jak należy je pisać. Ale dziecko raczej tylko ogląda (no i koloruje obrazki).
Źródło: maluchy.pl/forum/index.php?showtopic=4465


Temat: Redaktorzy poszukiwani
Już tłumaczę. Poszukiwani chętni do ZALOGOWANIA SIĘ ŻYWCEM na powstającą stronę i TAM dodawania materiałów. Materiały dostaną albo mogą zaproponować własne.

Nie tyle chodzi o poprawianie/obrabianie lokalnie na własnym komputerze, co o zalogowanie się na stronę, wejście w edytor i tam wklejanie tekstu, obrazków, powiększanie czcionki, pomniejszanie czcionki, kolorowanie czcionki - to sa bardzo czasochłonne czynności-Kasiak sama nie da rady.
Źródło: kasiak44.fora.pl/a/a,1544.html


Temat: PUSTELNIA
Większość dzieci traktuje komunię jako dobrą zabawę i okazję do nachapania się prezentów - szczególnie teraz, bo w moich czasach to dostawało się zestaw komunijny (długopis+kalkulator), a teraz komputer, rower górski, playstation, wakacje w Paryżu etc.
Jeśli dzieciak chce, niech ma tą komunię (aczkolwiek nie oszukujmy się - może jedno na milion ma świadomość o co chodzi), ale bez przesadyzmu. Że większości rodziców i krewnych odwala i kupują prezenty powyżej 2000 zł, ich problem. Ale skromną, fajną uroczystość można zrobić jak dziecko chce.
Ale jeśli nie chce, to olać całą rodzinę! Dla mnie to już nie rodzina, jak się wyprą dzieciaka, czy będą się na nim wyżywać, bo miało czelność powiedzieć "nie".

Dużo jeszcze zależy czy rodzina jest wierząca i praktykująca, ale jak sama Antka piszesz - księdza się nie przyjmuje u Ciebie, nie chadza do kościoła. Czyli w sumie to samo co u mnie. Na religię chodziłam od "zerówki" - bo było fajnie, siostra opowiadała fajne bajki, dawała obrazki do kolorowania. W pierwszej klasie - nudny ksiądz, nie wiem nawet o czym gadał. Druga klasa - a pójdę do tej komunii, pośpiewam sobie chociaż, w końcu lubię i w sumie czemu nie, ale na tym koniec! No i trzecia klasa - "mamo, a wypisz mnie z religii, bo nie mam ochoty już tam chodzić". Efekt tego był taki, że dzieciarnia zazdrościła mi normalnej matki, bo oni "musieli" chodzić i tylko mi marudzili "ty to masz szczęście".
Źródło: noweezo.fora.pl/a/a,49.html